اداره معارف قرآن و اهل بیت(ع) حوزه های علمیه خواهران برگزار می کند:

"همگام با آیه های نور" در مدارس علمیه خواهران کشور

شناسه خبر : 133595

1402/01/18

تعداد بازدید : 122

طرح "همگام با آیه های نور" همزمان با ایام ماه مبارک رمضان در مدارس علمیه خواهران سراسر کشور اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم مقیمی، رئیس اداره معارف قرآن و اهل بیت(ع) معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران، در گفتگویی با اشاره به فعالیت کانون‌های نورالثقلین در ماه مبارک رمضان گفت: به منظور بهره‌مندی طلاب از فیوضات معنوی این ماه، طرح "همگام با آیه های نور" با برنامه‌های ویژه در مدارس علمیه خواهران اجرا می شود.

وی اجرای این طرح را توسط کانون‌های نورالثقلین در برنامه صبحگاه یا قبل از اذان ظهر، عنوان کرد و برگزاری جلسات تلاوت  قرآن، بیان تفسیر سورۀ مبارکۀ لقمان از تفسیر نور حجت الاسلام والمسلمین قرائتی و بیان احکام ویژه ماه مبارک رمضان را از جمله برنامه های طرح "همگام با آیه های نور" برشمرد.

خانم مقیمی، همچنین تصریح کرد: در پایان ماه مبارک رمضان، مسابقۀ تفسیر سورۀ لقمان از تفسیر نور در بستر سامانۀ سیما، برگزار و به تعدادی از برگزیدگان، به قید قرعه جوایزی تقدیم می شود.

رئیس اداره معارف قرآن و اهل بیت(ع) معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران، تاکید کرد: مدیران مدارس علمیه به منظور برگزاری هر چه باشکوه‌تر و استفاده بهینۀ طلاب از جلسات، نسبت به اطلاع‌رسانی برنامه فوق از طریق شبکه‌های مجازی و...، اقدام نمایند.

پربازدیدترین اخبار

معرفی سامانه نجم
چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹

معرفی سامانه نجم