طلاب خواهر بازوی وزارت آموزش و پرورش در ارزیابی سواد قرآنی داوطلبان آزمون آموزگاری

شناسه خبر : 134684

1402/03/28

تعداد بازدید : 1373

 طلاب خواهر بازوی وزارت آموزش و پرورش در ارزیابی سواد قرآنی داوطلبان آزمون آموزگاری
مدیرکل تهذیب و تربیت حوزه های علمیه خواهران، از همکاری معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران با وزارت آموزش و پرورش در معرفی مربیان و اساتید قرآنی حوزهای علمیه، به منظور ارزیابی صلاحیت تخصصی داوطلبان ورود به حرفه آموزگاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم زینب بهجت پور، در گفتگویی، بیان داشت: با توجه به جایگاه حوزه های علمیه خواهران در بحث پرورش متخصصان قرآنی، پیرو مصوبه شورای هماهنگی آموزش و پرورش حوزه های علمیه، این شورا خواستار بهره مندی از ظرفیت طلاب در ارزیابی صلاحیت‌های تخصصی داوطلبان ورود به حرفه آموزگاری در آزمون استخدامی اخیر است.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری مربیان و اساتید قرآنی حوزه های علمیه خواهران به منظور سنجش سواد قرآنی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، تصریح کرد: مقتضی است طلاب مدارس علمیه خواهران سراسر کشور نسبت به ثبت مهارت‌ها و تخصص‌های قرآنی خود اعم از مربی، معلم، استاد، داور، ممتحن قرآنی و حفظ کل قرآن به همراه بارگذاری مدارک و گواهی‌های معتبر در سامانه نجم، تا روز سه شنبه 30 خرداد 1402 اقدام نمایند.

خانم بهجت پور افزود: در نهایت بر اساس نیازهای اعلامی و مدارک بارگذاری شده، لیست افراد حائز الشرایط در استان های مختلف به شورای هماهنگی ارسال خواهد شد.

مدیرکل تهذیب و تربیت معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران، بر تسریع در اطلاع رسانی و ثبت اطلاعات قرآنی از سوی طلاب خواهر تاکید کرد.

لینک سامانه نجم:

https://najm.whc.ir

پربازدیدترین اخبار

معرفی سامانه نجم
چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹

معرفی سامانه نجم