اعلام برگزيدگان مسابقه سرايه هاي مهدوي و ايده هاي ناب فرهنگي

شناسه خبر : 60863

1397/03/09

تعداد بازدید : 1998

اعلام برگزيدگان مسابقه سرايه هاي مهدوي  و ايده هاي ناب فرهنگي
با توجه به استقبال قابل توجه طلاب از اين مسابقه و نظر به جايگاه شعرذ و شاعري كه از دير باز يكي از قالب هاي انتشار مفاهيم ديني بوده است، از اين رو با تشكيل گروه مجازي با عنوان «کنگره مجازی شعر طلاب» اميدواريم در شبكه فرهنگي تبليغي كوثر نت، و با حضور اساتيد و طلاب مستعد در زمينه، شاهد حضور و ارائه آثار طلاب علاقه مند در اين عرصه باشيم.

# اعلام نتایج فراخوان سرایه های مهدوی#

با توجه به استقبال قابل توجه طلاب از این مسابقه و نظر به جایگاه شعر و شاعری که از دیر باز یکی از قالب های انتشار مفاهیم دینی بوده است، از این رو با تشکیل گروه مجازی با عنوان «کنگره مجازی شعر طلاب» امیدواریم در شبکه فرهنگی تبلیغی کوثر نت، و با حضور اساتید و طلاب مستعد در زمینه، شاهد حضور و ارائه آثار طلاب علاقه مند در این عرصه باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین رضوی رئیس اداره تبلیغ مجازی با اشاره به اجرای برنامه های ویژه ماه شعبان در مدارس علمیه سراسر کشور گفت: از جمله برنامه های ابلاغی ذیل مجموعه برنامه های ماه شعبان المعظم اجرای دو مسابقه با موضوع ایده های ناب فرهنگی ویژه معاونان محترم فرهنگی تبلیغی مدارس و سرایه های مهدوی ویژه عموم خواهران طلبه در سراسر کشور بود.

وی افزود: در مسابقه سرایه های مهدوی حدود 214 اثر دریافت گردید. که پس از ارزیابی اولیه آثار، به تعداد 28 اثر انتخاب و در مرحله نهایی از بین 28 اثر تعداد 10 اثر از سروده های مبلغان معزز توسط هیات داوران برگزیده شدند.

آقای رضوی عنوان نمودند: با توجه به استقبال قابل توجه طلاب از این مسابقه و نظر به جایگاه شعر و شاعری که از دیر باز یکی از قالب های انتشار مفاهیم دینی بوده است، از این رو با تشکیل گروه مجازی با عنوان «کنگره مجازی شعر طلاب» امیدواریم در شبکه فرهنگی تبلیغی کوثر نت، و با حضور اساتید و طلاب مستعد در زمینه، شاهد حضور و ارائه آثار طلاب علاقمند در این عرصه باشیم.

اسامی برگزیدگان مسابقه سرایه های مهدوی

1. سریه بضاعت پور – عنوان شعر: فصل رویش
2. زهرا پیربالائی- عنوان شعر: یار عیان
3. زهرا زارعی – عنوان شعر: قدم های یار
4. فاطمه مرادی- عنوان شعر: ایوب زمان
5. سمانه سادات میر باقری - عنوان شعر: سهم تو از بی قراری ها غم است
6. زهرا ناصری - عنوان شعر: میر سپاه
7. فرحناز هرندی - عنوان شعر: ساده سلامی
8. نسرین نقدی- عنوان شعر: بوی به
9. طاهره امیری - عنوان شعر: باران انتظار
10. فاطمه بیگ لو - عنوان شعر: شاه بیت کلام

 

لينك ورود به صفحه ويژه

انجمن طلاب شاعر