اولين نرم افزار تعاملي كودكان به همراه لينك دانلود

شناسه خبر : 60910

1397/03/10

تعداد بازدید : 1387

اولين نرم افزار تعاملي كودكان به همراه لينك دانلود
اولین نرم‌افزار تعاملی با عنوان «قرآن برای کودکان» پنج‌شنبه 10 خردادماه همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) رونمایی می‌شود.

«قرآن برای کودکان» نرم‌افزاری تعاملی است که در آن قصه‌های قرآن کریم با جذابیت داستانی و سرشار از مفاهیم الهی به زبانی ساده برای کودکان روایت شده است.مفاهیم قرآن کریم اگر با زبان قصه و از همان دوران کودکی به انسان ارائه شود، اثرگذارتر خواهد بود، زیرا می‌تواند روح حاصلخیز کودک را برای پذیرش حق و حرکت در مسیر الهی در آینده، آماده سازد.

برنامه «قرآن برای کودکان»، برنامه تعاملی بر بستر تلفن همراه است که بسیاری از داستان‌های قرآن را با زبانی ساده و با تصویگری منحصر به فرد برای کودکان روایت می‌کند.

این نرم‌افزار، برای استفاده در سیستم عامل‌های اندروید و ios ، و به چند زبان زنده دنیا آماده شده است.

این اپلیکیشن توسط جمعی از بهترین‌های «نویسندگی، تصویرسازی، گرافیک، انیمیشن، کارگردانی، برنامه‌نویسی، گیم، موسیقی و تولید» با نظارت کارشناسان دینی و با توسل به قرآن کریم تولید شده است.

به گزارش فارس، برنامه «قرآن برای کودکان» که توسط سازمان فضای مجازی سراج تولید شده است، پنج‌شنبه 10 خردادماه در مؤسسه جامعه‌المصطفی شهر مقدس قم و با حضور آیت‌الله اعرافی ریاست حوزه علمیه قم و دیگر بزرگان حوزه رونمایی می‌شود.موتور بازی قدرتمند، تصاویر اختصاصی، داستان‌های کوتاه، انیمیشن‌های جذاب، گویندگی داستان‌ها به زبان‌های مختلف، ساختار بازی‌گونه برای آموزش مفاهیم و حجم مناسب هر داستان برای دانلود، بخشی از مزایای قرآن برای کودکان است.

علاقه‌مندان برای دریافت تيزر معرفي و همچنين اصلنرم‌افزار «قرآن برای کودکان» می‌توانند بر روي عكس زير كليك نمايند و يا ازطریق شماره *3*114# نرم‌افزار را بر روی گوشی همراه خود نصب کنند. 

 

دريافت تيز معرفي نرم افزار

 

جهت دريافت اصل نرم افزار برروي

عكس زير كلك نماييد