دوره آمادگی قبل از ازدواج تمدید شد ...

شناسه خبر : 80782

1398/07/17

تعداد بازدید : 9689

دوره آمادگی قبل از ازدواج تمدید شد ...
رییس اداره زن و خانواده از تمدید مهلت ثبت نام دوره مهارت های قبل از ازدواج خبر داد

 

میرعلی ملک گفت: در ادامه سلسله برنامه‌های «زندگی به توان خدا»، دوره مجازی «مهارت های قبل از ازدواج (PME)» ویژه طلاب مجرد حوزههای علمیه خواهران برگزار می‌شود.

دکتر میرعلی ملک در گفت ‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کوثر بیان کرد: امروزه ازدواج بهنگام جوانان و لزوم فراگیری آموزش های لازم در این خصوص، از اهمیت بسزایی برخوردار است، لذا بایسته است که این امر برحسب نیاز های علمی –مهارتی مورد مداقه جدی قرار گیرد، تا فرایند همسرگزینی را ناظر به نیاز های روز بررسیده و با یافته های نوین در این حوزه پاسخگوی سوالات طلاب خصوصاً مجردان باشیم.

وی افزود: اداره زن و خانواده معاونت فرهنگی تبلیغی حوزههای علمیه خواهران کشور در ادامه سلسله برنامه‌های ارتقائی مهارت‌های زندگی با عنوان «زندگی به توان خدا» که جنبه آموزشی و مهارت ورزی دارد، دوره دوم این برنامه را با موضوع «مهارت های قبل از ازدواج (PME)» به صورت رایگان و مجازی ویژه طلاب حوزههای علمیه خواهران برگزار می نماید.

رئیس اداره زن و خانواده حوزه های علمیه خواهران تشریح کرد: 

با توجه به درخواست متقاضیان (به علت سفر به عتبات عالیات در اربعین حسینی)، مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام دوره مهارت های قبل از ازدواج(PME) این دوره تا 98/8/10تمدید می گردد و متقاضیان جهت نام‌نویسی می‌توانند به سایت معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به آدرس farhangi.whc.irمراجعه نمایند.

سرکار خانم اخوان کارشناس اداره زن و خانواده نیز در این مورد افزود:

با توجه به اینکه این دوره برای طلاب مجرد در نظر گرفته شده است، اما طلاب متاهل نیز جهت افزایش معلومات می‌توانند در این دوره شرکت نموده و در صورت کسب امتیاز لازم گواهینامه مربوطه را دریافت نمایند.

وی در پایان گفت: امید است که با ارائه این نوع برنامه ها نیاز های مهارتی طلاب پاسخ داده شده و گام موثری در راستای  رشد ازدواج های بهنگام و موفق انجام پذیرد.

جهت ثبت نام بر روی بنر ذیل کلیک فرمایید