آغاز همکاری حوزه های علمیه خواهران و مؤسسه رزمندگان اسلام

شناسه خبر : 83791

1398/08/29

تعداد بازدید : 311

آغاز همکاری حوزه های علمیه خواهران و مؤسسه رزمندگان اسلام
نشست هم اندیشی نمایندگان حوزه های علمیه خواهران و مؤسسه رزمندگان اسلام با هدف استفاده حداكثري از ظرفيت‌هاي علمي و اجرايي طرفين برگزار شد.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران بر آمادگی این حوزه جهت همکاری با مؤسسه رزمندگان اسلام تأکید کرد و گفت: لازم است این همکاری ها با سرعت بیشتری پیگیری شود و به صرف جلسات مشترک اکتفا نشود.
معصومه ظهیری از همکاران اداره کل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران خواست که این موضوع را با جدیت پیگیری کنند.
مدیرکل دانش آموختگان مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران نیز بر لزوم همكاري هاي بيشتر و استفاده سودمند و بجا از دانش آموختگان در اين موسسه و مراكز آموزشي تحت پوشش آن تاكيد كرد.
مرتضی برگستان ضمن تشريح آمار جغرافيايي مدارس علميه خواهران واطلس انساني دانش آموختگان  از آمادگی  اداره كل امور دانش آموختگان جهت همکاری با  موسسه رزمندگان اسلام خبر داد.


در این جلسه مدیر عامل مؤسسه رزمندگان اسلام گفت: هدف ما تعليم و تربيت با رويكرد ديني و اسلامي بر اساس اسناد بالا دستي است و تاكنون بطور مستقيم با 1300 دبير در مراكز آموزشي  همكاري داريم.
دكتر فاطمي نژاد در ادامه گفت: ما هم  متقابلا از ظرفيت هاي خوب دانش آموختگان  جهت شروع كار به صورت پايلوت و با جزئيات و راهبردها در برخي از استان ها استقبال مي كنيم.
وی افزود: تيم هايي كه اعلام همكاري كنند بعد از بررسي و تاييد، به آن ها تسهيلاتي مي دهيم تا بتوانند بعد از مدتی به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه دهند.